Individualūs sprendimai

„Zyle Fenster“ tiki, jog neturėtų būti dviejų tokių pačių namų. Pastato dizaino galimybės yra neribotos, todėl mes su malonumu dirbame klientams, kurie nori individualių, kaip ir jie patys, namų.

Mūsų patyrusių dizainerių ir amatininkų komanda mėgsta iššūkius, todėl galime didžiuotis, jog nė viena forma mums nėra per sudėtinga. Trikampiai, apskritimai, arkos, ovalai, nestandartiniai kampai ir trapezoidai - „Zyle fenster” siūlo juos visus!

Turint omenyje medžiagas, esame kūrybingi. Bronza kaustyti langai bei durys – išskirtinis mūsų bruožas. Bronza kaustytų medinių langų bei durų ypatingas patrauklumas ir patvari apdaila puikiai tiks šiuolaikiniuose namuose. Turintieji nepaprastą stiliaus jausmą liks sužavėti estetika ir išskirtiniu meistriškumu.

„Zyle Fenster“ komanda aktyviai dirba su klientais, kurie ieško individualių sprendimų langams bei durims. Skatiname klientus naudotis mūsų ilgamete patirtimi ir sukauptomis žiniomis, išsakydami savo nuomonę jų unikalių namų projektavimo etapuose. Bendradarbiaujame su architektais, norėdami  klientui perteikti aiškią viziją, ką būtų galima pasiekti su trupučiu drąsos ir puikiu meistriškumu.

Ar tai būtų lauko durys, suteikiančios namui charakterį, ar kambarį apšviečiančios fasadinės sienų sistemos, ar transformuojančios erdvę stumdomos durys – mes visuomet pasiruošę išpildyti individualius klientų poreikius.

Kad ir kokių idėjų turėtumėte savo namams, pakalbėkite su vienu iš mūsų specialistu šiandien ir panirkite į visiškai naujų galimybių pasaulį. Jūsų namai gali tapti tokie nepakartojami ir nuostabūs kaip Jūs ir norite. Taigi, svajokite ir mėgaukitės kūrybingumu, mes palaikysime Jus kiekviename kelionės link Jūsų svajonių namo žingsnyje.

Susisiekite dėl projekto

Pridėkite failus susijusius su jūsų dokumentu čia

Mes galime priimti PDF ir Word dokumentus (daugiausia: 10mb)