Mediniai fasadai

Mediniai fasadai

Mediniai fasadai


Wood finish

Mediniai fasadai

Fasadinės sienų sistemos yra itin patrauklus stiklo panaudojimo būdas šiuolaikinėje architektūroje. Medžio-aliuminio fasadinės sienų sistemos su dideliu stiklo plotu, suteiks jūsų namams įspūdingus bruožus ir ne tik juos apšvies, bet ir praplės įvairių formų bei dydžių kambarius.

Šiuolaikinės fasadinės sienų sistemos telkia dėmesį į siauresnius rėmus ir didesnį stiklo plotą. Todėl, suvartojamos energijos kiekis yra mažesnis. Mūsų fasadinės sienų sistemos, gaminamos Vokietijoje, gali su mažinti U vertę iki 0,76W/m2K. Bet kurio tipo langai (tiek į lauką atidaromi, tiek europiniai), lauko durys bei stumdomos durys gali gražiai įsilieti į šią sistemą bei rasti išskirtinį, modernų ir energiją tausojantį sprendimą.

Fasadinių sienų sistemos vidinę pusę galime pagaminti iš kelių rūšių medienos, o išorinę – kaustome aliuminiu, kurio spalvą galima rinktis iš RAL spalvų paletės. Mūsų fasadinių sienų sistemų tvirtinimo detalės nėra matomos, tačiau jos gali išlaikyti beveik bet kokią struktūros apkrovą. Be to, fasadinėse sienų sistemose esantys dideli stiklo paketai bei inovatyvi šildymo sistema atitinka griežtą „Pasyvaus namo“ statymo standartą.

Teirautis apie šį gaminį

Pridėkite failus susijusius su jūsų dokumentu čia

Mes galime priimti PDF ir Word dokumentus (daugiausia: 10mb)