Apie „Zyle Fenster“

20 metų

patirtis industrijoje

1000

klientų visoje Europoje

10+

veikiame daugiau nei 10 Europos šalių

Zyle: paslaugos ir stilius

Daugiau kaip 1000 šeimų visoje Europoje ir už jos ribų naudojasi aukščiausios kokybės produkcija, pagaminta „Zyle Fenster“ komandos, turinčios daugiau nei 20 metų patirtį, langų gamybos pramonėje. Bendradarbiaujame su vietos bei užsienio architektais, inžinieriais ir statybininkais, kurdami nepakartojamus namus asmenims ir šeimoms ieškančioms geriausio.

Esame įsipareigoję užtikrinti pavyzdinį klientų aptarnavimą visose mūsų verslo dalyse: nuo bendravimo su individualiais klientais iki griežtų kokybės standartų, kuriuos keliame savo gaminiams. Mūsų asortimentas atitinka Europos langų ir durų charakteristikos bei saugumo standartus. Taip pat, savo gaminius reguliariai testuojame Europos bandymų laboratorijose, todėl mūsų klientai gali pasitikėti puikiu gaminio funkcionavimu ir ilgaamžiškumu.

Mes siūlome ne tik suprojektuoti ir sukurti dailias duris bei langus, maža to, teikiame pristatymo ir montavimo paslaugas. Mūsų komanda yra visapusiškai įsipareigojusi kiekvienam klientui užtikrinti nepriekaištingą galutinio produkto atlikimą.

Mūsų siūlomų langų bei durų asortimentas patenkins skirtingus klientų poreikius. Dirbame su klientais bei jų architektų ir statybininkų komandomis, atlikdami individualius užsakymus. Kuriame nepakartojamus gaminius, kurie niekada neišeina iš mados

UAB Zyle Fenster

Susisiekite dėl projekto

Pridėkite failus susijusius su jūsų dokumentu čia

Mes galime priimti PDF ir Word dokumentus (daugiausia: 10mb)